Skip to main content

Lancez votre parcours de perte de poids. Profitez de -50% sur votre programme de 12 mois.

Speculaasspritsen

2

Points®

Temps total: 1 h • Préparation: 28 min • Cuisson: 12 min • Portions: 24 • Difficulté: Facile

Ingrédients

Vanillestokje

½ stokje(s)

Roomboter, halfvol

50 g

Eidooier

1 stuk(s)

Witte suiker

40 g

Bloem

70 g

Hazelnoten

30 g, gemalen

Kruiden

1 hoeveelheid (naar smaak), speculaas

Chocolade, puur

30 g, glazuur

Instructions

1

Verwarm de oven voor op 180 °C. Snij het vanillestokje in de lengte open en schraap het merg eruit.

2

Klop de boter met de eidooier, de suiker en het vanillemerg schuimig. Meng de bloem met de hazelnoten en speculaaskruiden erdoor, voeg geleidelijk toe aan het botermengsel en kneed tot een glad deeg.

3

Doe het deeg in een spuitzak met een stervormige spuitmond (8 mm Ø) en spuit 24 S-vormige strengen met veel ruimte ertussen op een met bakpapier beklede bakplaat.

4

Bak 10-12 minuten in de oven en laat ca. 20 minuten afkoelen. Laat het chocoladeglazuur au bain-marie smelten. Bestrijk een uiteinde van elke sprits met glazuur en laat hard worden. Serveer de speculaasspritsen.

Les autres ont aussi aimé

Rejoignez le programme de perte de poids #1 recommandé par les médecins*

*Basé sur une enquête de 2023 de Cerner Enviza auprès de 500 médecins qui recommandent des programmes de perte de poids aux patients.